Mikrovlnné trouby

POPIS A POUŽITÍ

Mikrovlnná trouba tohoto typu je určena ke krátkodobému ohřevu potravin a nápojů. Od standardního typu mikrovlnné trouby je odlišná napájecím napětím, jehož hodnota je 24 V= (48 V=, 110 V=). Je proto vhodná jako součást výbavy těch prostředků, kde je použita síť s uvedeným napětím, mající patřičné výkonové parametry. Typ sítě není rozhodující, neboť neživé části přístroje (kostra) jsou od napájecí sítě odděleny.
Elektrická výbava mikrovlnné trouby je řešena nahrazením její síťové části napájecím modulem s řízeným rezonančním střídačem a pomocným zdrojem pro napájení ovládací elektroniky. Výstupní výkon je nastaven vzhledem ke standardní verzi poněkud níže, s ohledem na velikost odebíraného proudu.Mikrovlnná trouba CMW20DS

CANDY CMWC20D-24

CANDY CMWC20D-48

CANDY CMWC20D-110

Whirpool MAX32

 

 

Tyto trouby je možné také objednat jako variatu F (CWM20DS-24-F) s matnou folií na skle dvířek, proti nežádoucím odleskům v kabině strojvedoucího.

 Ukázka skla s fólií a bez fólie

 

 

 

 

 

 

 

 

Varianta B osahuje navíc blokovací vstup, který je vyveden na svorky na zadní stěně blízko napájecí svorkovnice. Přivedením napětí na svorky typicky 24 V, lze dálkově (řídícím systémem), povolovat (nebo blokovat) činost trouby. Obě varianty lze kombinovat.

 CMW 20D S v přepravním obalu

ELEN BRNO